Voor internationale producenten van consumentenartikelen zijn wij tijdelijk magazijn en Europees distributeur. Uw afnemers, de E-commercebedrijven, houden hun voorraden bewust laag. Door uw bulkvoorraden in ons magazijn in Nederland op te slaan, kunt u Europese afnemers snel bevoorraden. Op afroep distribueren wij goederen naar de magazijnen van uw klanten in o.a. Italië, Spanje, Frankrijk en Duitsland.
Samen met onze businesspartner MCS Fulfilment in Nederland verzorgen we rechtstreekse leveringen aan de Europese consument. Inclusief orderpicking, snelle 72-uursleveringen en de afhandeling van retouren. Daartoe leggen we een deel van uw voorraad bij MCS weg. Door de grote inkoopkracht van MCS profiteert u volop van voordelige prijsafspraken met pakketdiensten, zoals DPD, DHL en UPS.
Aantrekkelijk btw-tarief: 21%
Het btw-tarief in Nederland is 21%. Importeert u goederen via Italië of Portugal? Dan betaalt u meer, respectievelijk 22% en 23%.
Btw-teruggave per kwartaal
De btw-teruggave vindt in Nederland per maand of kwartaal plaats. In andere Europese landen wacht u > 1 jaar op uw btw-teruggave.
Snelle doorlooptijd zendingen
Grote vrachtschepen doen eerst de grotere havens, zoals Rotterdam, aan. Dit leidt tot snellere doorlooptijden van uw zendingen.
Snelle douane-afhandeling
De Rotterdamse haven handelt douanezaken snel af; vaak kunnen we al binnen 6 uur lossen. In andere landen duurt dit 2 tot 3 dagen.
Besluit u als buitenlandse ondernemer de Europese distributie van uw goederen aan ons uit te besteden? Dan brengen wij u graag in contact met onze partner: een ervaren, in Nederland gevestigde, Chinese adviseur, die financiële diensten voor u verzorgt, zoals:
Importeert u goederen vanuit niet-EU-landen? Dan betaalt u btw bij de grens. Maakt u gebruik van de verleggingsregeling? Dan betaalt u de btw niet bij de grens, maar neemt u deze op in uw btw-aangifte en trekt u deze af als voorbelasting. U heeft hiervoor een vergunning artikel 23 nodig. Als buitenlandse ondernemer kunt u deze niet zelf aanvragen. U heeft hiervoor een fiscaal vertegenwoordiger in Nederland nodig. Wij nemen die rol graag op ons. Met een fiscaal vertegenwoordiger hoeft u zich niet bij de belastingdienst aan te melden.